Турнір в Будапешті
Юні фастівчани здобули перемогу на кубку Світу з панкратіону. Протягом 3-4 грудня 2017 року юні спортсмени з Фастова, що є вихованцями спортивних клубів «Сварог» та «Доброслав», впевнено виборювали перемогу на турнірі з панкратіону у Будапешті. Загалом у міжнародних змаганнях брали участь 12 країн світу. В той же час, п’ятеро спортсменів, що представляли спортивні клуби Фастівського району лише за перший день змагань, здобули 7 золотих, 3 срібних та 2 бронзових медалей. А у підсумку на рахунку наших переможців 8 золотих, 3 срібних і 3 бронзових нагород. Благодійна організація "Фонд "Сварог" вітає українських маленьких чемпіонів, їх родини та тренерів з успішною участю у турнірі, яка засвідчила, що юні спортсмени мають загартований дух і відмінну техніку. Ми, вами дуже пишаємось.